DANSIN RENKLERİ DÜĞÜN ORGANİZASYONU

Mükemmeliyetçi bir düşünce ile işini kaliteli, verimli bir şekilde yapabilmesi için gerekli olan bilgi birikimine ve deneyime sahip olmak, dürüst, yenilikçi ve aynı zamanda yaratıcı olmak. Dinamik ekibiyle huzurlu ve mutlu çalışmanın sonucunda ekip ruhu yüksek performans ve keyifle hizmet veren, anında karşılaşılabilecek güçlükleri uzmanlığıyla çözebilecek bir takım içerisinde olmaktır.

Hakkımızda

Profesyonel organizasyon hizmetleri

Düğün organizasyon olarak öncelikli amacımız sizin hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek; bunu yaparken, estetik, kalite ve hizmet anlayışını bir araya getirerek istekleriniz doğrultusunda unutulmaz bir vakit geçirmenize olanak sağlamak.

Genç, dinamik, güleryüzlü ve çalışkan ekibimiz; hayalinizdeki düş sahnesini gerçeğe uyarlamak için sürekli çalışmaya devam ediyor. Bu işi severek yapıyor ve mutlu anlarınızda yanınızda olmaktan, mutluluğunuzu paylaşmaktan gurur duyuyor!

Web sayfamızda gerçekleştirdiğimiz hizmetleri inceleyebilirsiniz. İletişim sayfasından bize ulaşabilir, öğrenmek istediğiniz veya aklınıza takılan herhangi bir soru varsa internet üzerinden mesaj gönderebilirsiniz. Mesajlarınıza mümkün olduğunca kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Ziyaretiniz için teşekkür eder, bir ömür boyu mutluluklar dileriz!

Bireysel Organizasyonlar

Bireysel organizasyonlarınızda amacımız, sizin için en anlamlı ve özel günününüzdeki hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek ve yaşatmak. Hayat anlardan oluşur ve bizde size kusursuz bir planlama ile bu anların keyfini çıkartabilmenizi sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz

Gelin ve Damada özel düğün dansları

Birçok gelin ve damat kendi düğününde heyecendan oynama olayını sıkıntılı geçirir.Konservatuar Dans bölümü mezunu eğitmen kadromuzla size özel sizinle seçeceğimiz dans seçenkleleriyle düğün öncesi vereceğimiz derslerle düğününüz daha güzel geçecek. Kendi düğünüzde akıllarda kalacak farklı düğün dansları ile sizlerde en mutlu gününüze sahne shovları olarak katılmış olursunuz.10 davulun ortasında gelin ve damadın karşılıklı Harmandalı gösterisi,ritüelli giriş dansları,yine ritüelli latin dansları vb seçeneklerle.

Müzik Gurupları / Düğün

Müzik gruplarırımız düğün davetlerinizde sizlere kaliteli müzik ve eğlenceyi bir arada sunmaktadır. Alanında uzmanlaşmış ve sayısız düğün davetinde sahne almış bir ekip olan farklı müzik gruplarırımız, size özel hazırlanan repertuar, planlama ve müzik seçimleri ile kusursuz düğün davetlerine imza atmaktadır.

Müzik gruplarırımız aynı zamanda düğün davetinizin gereksinimlerine göre farklı bütçe ve içeriğe sahip paket programlar hazırlayarak sizlere ideal seçenekler sunmaktadır.

Bilgi ve teklif talepleriniz için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Müzik gruplarırımız / Kurumsal

Müzik gruplarırımız , gala geceleri, şirket yemekleri, lansman, kuruluş yıl dönümü ve kutlama etkinliklerinizde müzikal çözüm ortağınız olarak sizlere profesyonel destek hizmetleri sağlamaktadır.

Türkçe ve yabancı eserlerden oluşan geniş repertuarımız, etkinliğin gereksinimlerine göre revize edilebilen farklı kadro seçeneklerimiz ve sahne tecrübemiz ile kurumsal davetlerinizde sizlerleyiz.

Ayrıca kurumsal etkinliklerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz ses, ışık, truss, dj, led ekran, trio grubu, mobil jeneratör gibi tüm hizmetleri de sizlere sunabilmekteyiz.

Bilgi ve teklif talepleriniz için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Trio Müzik Grubu

Kokteyl, açılış, fuar, gala gecesi gibi davet organizasyonlarınızda görev alan trio gruplarımız 3 yada 4 müzisyenden ve keman, çello, yan flüt, akordeon, gitar, kontrbass, saxofon gibi enstrümanlardan oluşmaktadır. Repertuarında Türk ve Dünya Klasikleri napoliten, latin, çigan, balkan ve klasik eserleri barındıran trio gruplarımız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Karma Müzik Gurubu

Açılış,Bayii Toplantısı Ve Düğünlerinizde 5,7,9 kişilik seçenekleriyel Türk Pop,Türk Sanat,Türk Halk Müziği, Popüler parça,oyun havaları,clup ve güncel repertuarı ile eğleneceğiniz müzik gurubumuz hizmetinizde..

Detaylar için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Fasıl Gurubu

Keman, Ud, Kanun, Ney, Darbuka, Klarnet, erkek veya bayan solist vb Sanat Müziği Enstrümanları ile Türk Sanat Müziği repertuarının eşsiz parçalarıyla hizmetinizde.

Düğün Bandosu

Açılış, bayii toplantıları ve düğün davetlerinizin çıkış, ilk dans yada pasta seremonisi esnasında sizlere hizmet veren düğün bandosu saksafon, keman, trompet, trampet gibi akustik enstrümanlardan oluşmakta olup 5 ve 10 kişilik kadrolar halinde hizmet vermektedir.

Sıra Gecesi

Bu Gurubumuz 8 den 15 kişiye kadar müzisyen seçeneğiyle hizmet vermektedir.

Davul-Zurna, Bağlama, Kaval, Cümbüş, Keman, Kanun, Org, Darbuka, Kabak Kemane ve Solistlerden oluşan grup Şanlıurfa, Gaziantep ve diğer Güneydoğu illlerinin repertuarıyla hizmetinizde.

Sıra gecesi ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

İlahi Gurubu

Bu gurubumuz ney ,kanun, ud ,keman, kudüm, sohbet eden hocamız, Kur’an okuyan hocamız ve semazenlerden oluşmaktadır.

Daha fazla bilgi sahibi olmak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Dj Hizmetleri

Düğün, davet gibi bireysel ve kurumsal organizasyonlarınız da sizlere profesyonel dj ve ses - ışık sistemleri hizmeti sunuyoruz.

Detaylar için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Düğün Davul Show Ve Geleneksel,Stlize Dans Grupları

Düğün davetlerinizde daha sonra pasta seremonisi esnasında görev alan davul show grubumuz birbirinden eğlenceli show ve müzikler eşliğinde gecenize renk katmaktadır.

Tercihlerinize göre 8,9,10,11,12..... kişilik bay ve bayanlardan oluşan ekipler halinde görev alan davul show grubumuz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Doğum Günü Organizasyonu & Yaş Günü Partisi

Büyük küçük birçok kişinin sürpriz yada hazırlıklı doğum günü organizasyonlarını firmamız gerçekleştirmiştir.

Yaş günü partileri hep eğlencelidir, ama biz onları unutulmaz yapıyoruz

Her yaş grubu için çocuğunuza özel doğum günü partinizi organize ediyoruz.

Çocuklarınız deneyimli ekibimizle birlikte eğlenirken sizler için de seçenek çok; ister çocukların eğlencesine katılabilir, isterseniz de alt kattaki cafe'de yada güzel havalarda Bağdat Caddesine bakan bahçemizde arkadaş ve yakınlarınızla rahatça sohbet edebilir kahvenizi yudumlayabilirsiniz...

Çocuğunuzun hayal etmesi bizim için yeterli. Sizinle birlikte onu gerçeğe dönüştürüyoruz.

Her yaş grubu için hafta içi veya hafta sonu ister kendi yerimizde ister dışarıda sizin beklentilerinize göre farklı yer seçeneklerimizde 2 yada 3 saat süren parti seçenekleri, dekorasyon, animatör, supervizör, catering hizmetleri ve dilerseniz çocuğunuzun ilgi alanlarına özel aktiviteler (seramik, takı, resim, müzik, spor vb.)

Hafta içi ve hafta sonu ister Kids Stop da, ister farklı bir yerde, isterseniz evinizde 2 yada 3 saat süren parti seçenekleri;

  • Animatör, supervizör
  • Sihirbaz
  • Jonglör
  • Catering hizmeti
  • Doğum Günü Pastası
  • Çocuğunuza özel tasarlanmış çikolata
  • Dilerseniz parti sonrası çocuğunuzun ilgi alanlarına özel aktiviteler (takı, seramik vb.)

Organizasyonlarımızla ilgili lütfen randevu alınız.