Müzik Gurupları / Düğün Orkestraları

Müzik gruplarırımız düğün davetlerinizde sizlere kaliteli müzik ve eğlenceyi bir arada sunmaktadır. Alanında uzmanlaşmış ve sayısız düğün davetinde sahne almış bir ekip olan farklı müzik gruplarırımız, size özel hazırlanan repertuar, planlama ve müzik seçimleri ile kusursuz düğün davetlerine imza atmaktadır.

Müzik gruplarırımız aynı zamanda düğün davetinizin gereksinimlerine göre farklı bütçe ve içeriğe sahip paket programlar hazırlayarak sizlere ideal seçenekler sunmaktadır.

Bilgi ve teklif talepleriniz için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Müzik gruplarırımız / Kurumsal

Müzik gruplarırımız , gala geceleri, şirket yemekleri, lansman, kuruluş yıl dönümü ve kutlama etkinliklerinizde müzikal çözüm ortağınız olarak sizlere profesyonel destek hizmetleri sağlamaktadır.

Türkçe ve yabancı eserlerden oluşan geniş repertuarımız, etkinliğin gereksinimlerine göre revize edilebilen farklı kadro seçeneklerimiz ve sahne tecrübemiz ile kurumsal davetlerinizde sizlerleyiz.

Ayrıca kurumsal etkinliklerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz ses, ışık, truss, dj, led ekran, trio grubu, mobil jeneratör gibi tüm hizmetleri de sizlere sunabilmekteyiz.

Bilgi ve teklif talepleriniz için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Trio Müzik Grubu

Kokteyl, açılış, fuar, gala gecesi gibi davet organizasyonlarınızda görev alan trio gruplarımız 3 yada 4 müzisyenden ve keman, çello, yan flüt, akordeon, gitar, kontrbass, saxofon gibi enstrümanlardan oluşmaktadır. Repertuarında Türk ve Dünya Klasikleri napoliten, latin, çigan, balkan ve klasik eserleri barındıran trio gruplarımız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Karma Müzik Gurubu

Açılış,Bayii Toplantısı Ve Düğünlerinizde 5,7,9 kişilik seçenekleriyel Türk Pop,Türk Sanat,Türk Halk Müziği, Popüler parça,oyun havaları,clup ve güncel repertuarı ile eğleneceğiniz müzik gurubumuz hizmetinizde..

Detaylar için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Fasıl Gurubu

Keman, Ud, Kanun, Ney, Darbuka, Klarnet, erkek veya bayan solist vb Sanat Müziği Enstrümanları ile Türk Sanat Müziği repertuarının eşsiz parçalarıyla hizmetinizde.

Düğün Bandosu

Açılış, bayii toplantıları ve düğün davetlerinizin çıkış, ilk dans yada pasta seremonisi esnasında sizlere hizmet veren düğün bandosu saksafon, keman, trompet, trampet gibi akustik enstrümanlardan oluşmakta olup 5 ve 10 kişilik kadrolar halinde hizmet vermektedir.

Sıra Gecesi

Bu Gurubumuz 8 den 15 kişiye kadar müzisyen seçeneğiyle hizmet vermektedir.

Davul-Zurna, Bağlama, Kaval, Cümbüş, Keman, Kanun, Org, Darbuka, Kabak Kemane ve Solistlerden oluşan grup Şanlıurfa, Gaziantep ve diğer Güneydoğu illlerinin repertuarıyla hizmetinizde.

Sıra gecesi ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

İlahi Gurubu

Bu gurubumuz ney ,kanun, ud ,keman, kudüm, sohbet eden hocamız, Kur’an okuyan hocamız ve semazenlerden oluşmaktadır.

Daha fazla bilgi sahibi olmak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Dj Hizmetleri

Düğün, davet gibi bireysel ve kurumsal organizasyonlarınız da sizlere profesyonel dj ve ses - ışık sistemleri hizmeti sunuyoruz.

Detaylar için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Düğün Davul Show Ve Geleneksel,Stlize Dans Grupları

Düğün davetlerinizde daha sonra pasta seremonisi esnasında görev alan davul show grubumuz birbirinden eğlenceli show ve müzikler eşliğinde gecenize renk katmaktadır.

Tercihlerinize göre 8,9,10,11,12..... kişilik bay ve bayanlardan oluşan ekipler halinde görev alan davul show grubumuz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak lütfen bizimle irtibata geçiniz.